Laureaci statuetek PRZYJACIEL SZKOŁY 2014r.

p. Anna i Jacek Bednarzowie, p. Małgorzata i Radosław Gandziorowscy, p. Iwona i Radosław Hentrichowie, p. Anna Kuligowska, p. Jarosław Śmiglewski,  p.Agnieszka i Tomasz Wołochowie

To rodzice przyjaźni szkole, aktywnie współpracujący z wychowawcami klas, działający na rzecz dzieci i szkoły.

Państwo Beata i Witold Tomaszewscy

Z dużym zaangażowaniem wspierają naszą szkołę  w realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych. Prowadzą ciekawe, pełne historii i przygody zajęcia w „Chlebowej Chacie”.

Pan Piotr Nowicki

Często wychodzi naprzeciw wszelkim inicjatywom szkoły. Poczęstunek  z jego restauracji   wzbogacił   niejedną imprezę szkolną. Zawsze możemy  liczyć na jego wsparcie.

Pani Anna Sarnowska

Wyciągając pomocną dłoń przekazała nam fundusze na wykonanie ogrodzenia wokół pawilonu. Dzięki tej inwestycji  zapewniamy bezpieczeństwo naszym uczniów.

Pan Tadeusz Kondrusiewicz

Z jego  inicjatywy nasza szkoła wzbogaciła się o sprzęt komputerowy i biurka. Teraz z wykorzystaniem multimediów profesjonalnie będzie mogli uczyć o zasadach ruchu drogowego.

Pan Tomasz Mitura

Od wielu lat bezinteresownie  wspiera  naszą szkołę  w realizacji zadań w zakresie opieki.

Pani Alicja Rączka

Z dużym zaangażowaniem wspiera nas w  zakresie edukacji kulturalnej  naszych uczniów. Przemyślane seanse filmowe wzbogacają naszą pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Pani Danuta Wędrowska

Od wielu lat  współpracuje z naszą szkołą w zakresie krzewienia czytania. Jest współorganizatorem imprez czytelniczych. Pomaga w  prowadzeniu konkursów i zabaw. Dzięki niej  spotkania w bibliotece  mają przemyślaną oprawę i wyjątkowy nastrój.