Laureaci statuetek PRZYJACIEL SZKOŁY 2013r.

 

Pani Barbara Ciesińska

Na co dzień pełni funkcję „gospodarza” świetlicy wiejskiej w Wałdowie Królewskim. Z dużym zaangażowaniem współpracuje z nauczycielami klas I-III oraz z Zespołem Terapeutycznym. Od wielu lat jest współorganizatorem imprez integracyjnych: zabaw andrzejkowych i spotkań wigilijnych dla uczniów klas I-III i dzieci niepełnosprawnych z naszej szkoły. Zawsze możemy liczyć na okolicznościowy wystrój sali  i oprawę muzyczną. Pomaga w zorganizowaniu poczęstunku
oraz w prowadzeniu konkursów i zabaw. Dzięki niej integracyjne spotkania w świetlicy mają przemyślaną oprawę, niecodzienny charakter i wyjątkowy nastrój – nieco tajemniczy i magiczny.

Pan MIichał Gadzała

Jest prezesem firmy Oknovid z siedzibą w Dąbrowie Chełmińskiej. To sponsor wyjątkowy – sam wyszedł z inicjatywą dofinansowania akcji letniej dla 80 uczniów naszej szkoły od szczebla edukacji wczesnoszkolnej po gimnazjum. Dzięki jego hojności dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych wycieczkach krajoznawczo – turystycznych i zajęciach rekreacyjnych podczas letnich warsztatów profilaktyczno – terapeutycznych. Bardzo dziękujemy i wierzymy, że jest to początek dalszej owocnej współpracy.

Pan Arkadiusz Affeldt

Jest prezesem firmy Taurus – Technic z siedzibą w Osielsku. Mimo, że od pewnego czasu nie jest już mieszkańcem naszej gminy, doskonale zna potrzeby naszej szkoły. Wyciągnął pomocną dłoń wtedy, gdy była taka potrzeba. W minionym roku szkolnym sfinansował koszty zorganizowania i przeprowadzenia Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów trzecich klas szkoły podstawowej. Był pomysłodawcą i fundatorem atrakcyjnych nagród dla wszystkich uczestników konkursu.
Dziękujemy i pokładamy nadzieję w dalszej dobrej współpracy.

Pani Magdalena Glaza

Pełni funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców. Świetnie potrafi zintegrować zespół rodziców z wszystkich oddziałów. Stworzyła jasny program działania Rady Rodziców. Rodzice naszych uczniów dostrzegając przemyślane i zorganizowane działania Rady Rodziców coraz chętniej wpłacają składki – dzięki czemu znacznie powiększył się stan konta szkolnej Rady Rodziców. Potrafi znaleźć sponsorów dla inicjatyw i przedsięwzięć szkoły. Poświęca swój czas na załatwianie szkolnych
i uczniowskich spraw oraz niezbędnych formalności z nimi związanych. Jest kreatywna i dyspozycyjna. Zawsze mogą na nią liczyć: dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie. Dziękujemy za pomoc i wsparcie, liczymy na dalsze twórcze pomysły i partnerskie relacje we wspólnych działaniach dla dobra szkoły i jej społeczności.