Rok szkolny 2011/12

Zespół terapeutyczny wita wszystkich zainteresowanych w nowym 2011/12 roku szkolnym! Przybyło nam uczniow z dysfunkcjami, przez to mamy wiecej pracy, ale jeszcze więcej pomysłów na ciekawe zajęcia terapeutyczne;)


Podziękowania

Serdecznie dziękujemy sołtysowi z Czemlewa za udostępnienie sali na zajęcia urodzinowe jednego z niepełnosprawnych uczniów.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi Muzycznych Poranków za umożliwienie wyjazdu i uczestniczenia w zajęciach muzycznych naszych niepełnosprawnych uczniów.

Serdecznie dziękujemy pracownikom oddziału rehabilitacji opieki środowiskowej hospicjum Su Ryder za bezinteresowną pomoc w zakresie rehabilitacji, okazaną naszej uczennicy Natalii. Liczymy na dalszą współpracę.

Serdecznie dziękujemy kierownikowi świetlicy Iskierka w Unisławiu za umożliwienie realizacji wolontariatu i uczestniczenia w zajęciach z dogoterapii. Liczymy na dalszą wspópracę.


Prośby

Pilnie potrzebna krew dla dziecka!!! 11-letni Michał leży wszpitalu Jurasza w stanie krytycznym; wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej czeka na dawców krwi, głównie grupy B RH+. Krew można oddać w centrum krwiodastwa z dopiskiem: dla Michała Sawickiego.

Osoby zainteresowane przyjęciem komunii świętej przez osobę z niepełnosprawnością prosimy o zgłaszanie się jak najszybciej do terapeutów, tj. Magdaleny Ciszewskiej i Moniki Szydło. Czekamy na zgłoszenia meilowe, telefoniczne bądź osobiste.