SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

 

Okres świąteczny pełen jest optymistycznego nastawienia do nadchodzącego Nowego Roku. Jest to czas refleksji oraz podsumowania działań, które każdy z nas zaplanował w kończącym się roku. Spotkania Wigilijne, tak mocno związane z polską tradycją, są przykładem pełnej ciepła integracji, bez względu na bariery, które czasem - wbrew dosłownemu znaczeniu tego słowa - łączą nas w jedną rodzinę: rodzinę osób sobie życzliwych. W związku z tym Samorząd Uczniowski we współpracy z paniami: Agnieszką Wojtko, Magdalena Ciszewską i Moniką Szydło w dniu 21.12.2010r. zorganizował spotkanie wigilijne dla uczniów z niepełnosprawnościami z naszej szkoły oraz ich rodziców.  Gości przywitała Pani Dyrektor składając wszystkim serdeczne życzenia. Oprawę artystyczną zapewniła klasa  I B wraz z wychowawcą wprowadzając wszystkich obecnych w świąteczny nastrój.  Na zakończenie przybył Gwiazdor, który rozdał dzieciom prezenty, a ich rodzicom drobne upominki. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie ww przyszłości więcej.