DZIEŃ DZIECKA DNIEM RODZINY

Co roku 1 czerwca świętujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to szczególny dzień dla wszystkich dzieci, także i dla tych

z niepełnosprawnościami. Z tej okazji w Czemlewie odbyły się obchody Dnia Dziecka dla niepełnosprawnych dzieci z terenu naszej szkoły.

Wszystko rozpoczęło się od słodkiego poczęstunku, po którym drogą tajnego głosowania wybrano najlepszy deser, przygotowany przez jedną z mam. Wygrał przepyszny jabłecznik Pani Barbary Kucharskiej. Następnie dzieci przystąpiły do zabaw i gier a mamy poddawały się zabiegom kosmetycznym, korzystając z wizyty jednego ze sponsorów. Odbył się nawet pokaz mody, w którym udział wzięły nie tylko dzieci, ale także z wielką przyjemnością rodzice. Wiele radości przyniosły zabawy z chustą animacyjną, konkursy sportowe, a na twarzach dzieci pojawiały się kolorowe motylki, serduszka i zwierzątka. Dodatkową atrakcją były ręcznie robione balony -  zwierzaki. Aby nikt nie wrócił do domu głodny wszyscy udali się na kiełbaski z grilla. Na pożegnanie zostały wręczone, pełne ciekawych niespodzianek, prezenty dla dzieci. Tym miłym akcentem zakończono imprezę z okazji Dnia Dziecka, która była świętem całej rodziny.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania całego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.